Mglife - natural cosmetics

Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Filtruj

Mglife to polska marka, która swoje korzenie zapuściła w 2019 r., w samym sercu rodzimej przyrody, czyli na Podlasiu. Założycielem manufaktury specjalizującej się w naturalnych kosmetykach jest Kacper Ostaszewski, pasjonat chemii, sportu i zdrowego trybu życia. Zapotrzebowanie polskiego rynku na naturalne i zarazem efektywne kosmetyki zainspirowały pomysłodawcę marki do działania, co zaowocowało stworzeniem pierwszego produktu w postaci dezodorantu w kremie. Cieszący się dużym powodzeniem, nowatorski produkt został wprowadzony wraz z kilkoma innymi kosmetykami na rynek w 2019 roku. Od tamtego czasu, dzięki dużemu zainteresowaniu kosmetykami naturalnymi,  firma dynamicznie rozwija się i wciąż urozmaica swoją ofertę.

Wolne od sztucznych substancji

Producent Mglife, ponad wszystko ceni naturalność wytwarzanych kosmetyków, dlatego są one wolne od wszelkich szkodliwych substancji, silikonów, parabenów, SLS, PEG, parafiny i sztucznych substancji zapachowych. Zgodnie z ideą marki, produkty oraz surowce używane do ich produkcji, nie są testowane na zwierzętach. W trosce o środowisko, kosmetyki zapakowane są ekologicznie, w szklane słoiczki, które służą do wielokrotnego użytku.

Naturalny dezodorant w kremie

Dezodorant w kremie o zawartości wyłącznie naturalnych składników, wzbogacony oryginalną kompozycją olejków eterycznych, to jeden z najpopularniejszych produktów, oferowanych przez markę Mglife. Niezwykły zapach inspirowany naturą to tylko jedna z jego wielu zalet. Przede wszystkim, dezodorant nie jest jednocześnie antyperspirantem, czyli nie blokuje pocenia się, które jest procesem naturalnym i potrzebnym. Gruczoły potowe wydzielają pot w celu regulacji temperatury ciała i wydalaniu zbędnych substancji, dlatego ważne jest, żeby nie blokować procesu pocenia się,  a jedynie niwelować będący jego skutkiem nieprzyjemny zapach. Naturalny dezodorant w kremie marki Mglife zapewni świeżość, a także pielęgnację delikatnej skóry pod pachami, bez naruszania funkcji gruczołów potowych i zaburzania procesów termoregulacji. Co więcej, produkt cechuje duża wydajność, przy regularnym stosowaniu opakowanie o pojemności 40 ml wystarczy na około 3 miesiące użytkowania.

Oprócz popularnego dezodorantu w ofercie sklepu Alchemista znajdziesz również magnezową sól do kąpieli marki Mglife.