LOVINGECO

Filtruj

Wyświetlanie jednego wyniku

Filtruj

Lovingeco to polska marka przyjazna naturze, zajmująca się produkcją kosmetyków organicznych. Produkty cechuje to,  że nie zawierają silikonów odzwierzęcych, przez co są odpowiednie dla wegan i nie są szkodliwe dla środowiska. Założycielka firmy to Zuzanna Kalman, doświadczony polski technolog. Posiada wieloletnią doświadczenie w kosmetyce, zdobytą dzięki długofalowej współpracy z firmami kosmetycznymi. Jej praca polegała na opracowywaniu dla nich receptur.

Lovingeco, kosmetyki tworzone z pasją

Naturalne i organiczne kosmetyki Lovingeco, niewątpliwie są owocem pasji i doświadczenia. Projektodawczyni marki i autorka oryginalnych, przyjaznych dla środowiska kosmetyków, swoją działalność w branży rozpoczęła jako jedna z pierwszych. Wraz ze zmieniającym się rynkiem i zwiększonym zapotrzebowaniem na produkty pochodzące z natury, śledzi nowe trendy i dobiera najlepsze surowce do produkcji kolejnych linii kosmetyków.

Przyjazne dla wegan

Producent Lovingeco oferuje kosmetyki przyjazne dla wegan, czyli takie, które nie zawierają składników pochodzenia odzwierzęcego, są wydobywane z bogactw naturalnych, zgodnie z etyką. Surowce pochodzą z odnawialnych źródeł i upraw ekologicznych. Wszystkie materiały kosmetyczne, wchodzące w skład produktów, takie jak bio oleje, ekologiczne ekstrakty roślinne, hydrolaty i  naturalne konserwanty, posiadają odpowiednie certyfikaty. Dzięki temu, ich produkcja w żaden sposób nie przyczynia się do zmniejszania bioróżnorodności, czy też zaburzenia naturalnej harmonii ekosystemu.

Dla każdego

Wśród asortymentu Lovingeco każdy znajdzie coś dla siebie. Firma zajmuje się produkcją kosmetyków zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. W szerokiej ofercie sklepu Alchemista znajdziemy wyroby dedykowane panom, są to m.in. produkty do pielęgnacji brody: nawilżający krem do brody i twarzy, odżywczy balsam do mycia brody i twarzy oraz naturalny olejek do pielęgnacji brody. Nie zabraknie również pełnego pakietu pielęgnacyjnego dla kobiet. Spośród oferowanych dóbr możemy wyróżnić  naturalne płyny do demakijażu, kremy, sera, olejki, peelingi, hydrolaty.  Lista produktów jest długa, zaczyna się od artykułów do pielęgnacji twarzy, kończąc na perfumach.