Kenay

Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Kenay to sklep internetowy od wielu lat zajmujący się produkcją suplementów diety, a także ich importem i dystrybucją. Swoją działalność firma rozpoczęła w 1991 r. i od tamtego czasu prężnie się rozwija, uczestnicząc w międzynarodowych targach i podejmując współpracę z wieloma zagranicznymi partnerami. Dzięki doświadczeniu i ciągłemu poszerzaniu specjalistycznej wiedzy, podbija światowy rynek suplementów diety.

W trosce o zdrowie

Celem działalności firmy jest rozpowszechnianie zdrowego stylu życia, zapewnienie ludziom dostępu do najlepszych jakościowo suplementów diety i zaszczepienie w nich codziennych nawyków przekładających się na dobre samopoczucie i formę fizyczną. Jednym z tych nawyków jest regularne przyjmowanie suplementów, które produkowane są ze składników pochodzenia naturalnego z upraw ekologicznych.

Gwarancja jakości

Produkty Kenay cechuje najwyższa nie tylko na polskim, ale i na światowym rynku jakość. Wszyscy producenci i stosowane przez nich technologie poddawane są dokładnej i wnikliwej weryfikacji, a surowce wykorzystywane do produkcji przechodzą kontrolę jakości. Suplementy produkowane są ze składników pochodzenia naturalnego z upraw ekologicznych, więc pozbawione są wszelkich zanieczyszczeń. Do jakości oferowanych przez firmę produktów przyczyniają się również audyty wewnętrzne oraz szkolenia pracowników. Dzięki tym procedurom sklep jest w stanie zapewnić klientom produkty z najwyższej półki, których wysoką jakość potwierdza certyfikat HACCP.

Smaczne, a zarazem zdrowe

Sklep internetowy posiada szeroki wachlarz suplementów diety i superfoods. Wśród oferowanych dóbr znajdą się także bazowe produkty, które można użyć do smoothies czy deserów. W ten sposób producent dowodzi, że prowadzenie zdrowego trybu życia wcale nie wiąże się z nieprzyjemnymi wyrzeczeniami i ciągłym byciem na restrykcyjnej diecie. Takie podejście zachęca do dbania o zdrowie i polepszania jakości życia poprzez uzupełnianie codziennej diety smacznymi i zdrowymi produktami.

Producent, na którym można polegać

Firma Kenay pragnie wspierać każdego człowieka w dążeniu do zdrowego, satysfakcjonującego i zbilansowanego stylu życia. Poza produktami, mającymi te dążenia wspomagać, producent oferuje wsparcie oraz rzetelną pomoc przy wyborze odpowiednich artykułów z asortymentu. Z pomocą profesjonalistów dbanie o zdrowie przestanie być odkładane na później i stanie się codziennym nawykiem.

Produkty Kenay w sklepie Alchemista

Sklep internetowy Alchemista w trosce o zdrowie i satysfakcję swoich klientów zapewnia im wyłącznie jakościowe produkty od godnych zaufania producentów. Wyroby marki Kenay, które możesz u nas znaleźć to, m.in. popularna i ceniona Bacopa monniera, bio grzyb Cordyceps czy kompleks Witaminy B.