masaż

Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Masażery wieloigłowe dr. Lyapko

Masażery wieloigłowe to unikatowe i profesjonalne urządzenia do terapii opracowane przez terapeutę refleksologa, a zarazem doktora nauk medycznych - Nikolaya Lyapko. Masażery zbudowane są z elastycznej podstawy medycznej oraz metali, takich jak: nikiel, srebro, cynk, miedź czy żelazo. Owe urządzenia są w pełni bezpieczne i dostosowane do używania zarówno w gabinetach specjalistycznych, jak i w warunkach domowych. To wyroby medyczne, które znajdują zastosowanie i w terapii alternatywnej (refleksologia, akupunktura), i w fizjoterapii. Są one powszechnie cenione za swoją skuteczność i uniwersalność. Fakt, iż aplikatory są dostępne w różnorakich rozmiarach i kształtach sprawia, że z łatwością można dobrać produkt do swoich indywidualnych potrzeb. Szerokie zastosowanie i skuteczność masażerów przyczynia się do tego, że są one lubiane, popularne i stosowane przez osoby w każdym wieku. Sprawdź naszą ofertę masażerów wieloigłowych i wzbogać swoją terapię!

Działanie masażera wieloigłowego

Wałek do masażu może być używany do stymulowania różnych części ciała. Szeroki wybór rozmiarów sprawia, że idealnie sprawdzi się do masażu pleców, lędźwi, klatki piersiowej, pośladków, szyi czy nawet twarzy. Zadaniem wałka wieloigłowego jest odnalezienie punktów na ciele, które pozytywnie wpływają na organizm. Stymulowanie owych punktów i miejsc nadwrażliwych gęstą siatką igieł przez ok. 10 minut pomaga znormalizować funkcjonowanie organizmu, daje ulgę w bólu, zmniejsza stres i napięcie, relaksuje oraz wpływa na ogólną poprawę samopoczucia.  

Masażer igłowy w terapii i rehabilitacji

Wałek z kolcami do masażu idealnie wspomaga proces terapeutyczny i rehabilitacyjny. Jest również doceniany przez sportowców, gdyż eliminuję napięcie mięśni. W domowych warunkach może posłużyć jako środek do uśmierzania bólu mięśniowo-krzyżowego. Sprawdzi się do masażu nie tylko pleców, ale i brzucha, klatki piersiowej, pośladków czy kończyn. Świetnym rozwiązaniem jest również stosowanie piłeczki wieloigłowej. Tego sprzętu możesz używać wszędzie tam, gdzie potrzebujesz rozluźnienia.  

Wałek wieloigłowy w kosmetyce

Roller wieloigłowy poza terapią znajduje zastosowanie również w kosmetyce. Wspomaga pobudzenie i uelastycznienie skóry oraz sprawdzi się w walce z cellulitem i rozstępami. Może być stosowany jako uzupełnienie zabiegów wyszczuplających i modelujących sylwetkę. Jak wspominaliśmy już wcześniej, roller wieloigłowy może posłużyć jako gadżet do masażu twarzy, szyi i dekoltu. Nie tylko przyspieszy on wchłanianie różnego rodzaju kosmetyków, ale również, dzięki swojemu oddziaływaniu na mięśnie z pomocą siatki gęsto rozsianych igieł, jest w stanie poprawić owal twarzy i zapewnić młodzieńczy wygląd.  

Wałek do masażu - zalecenia

Masażer igłowy poleca się w przypadku takich schorzeń jak urazy układu oporowo-ruchowego oraz bóle kręgosłupa i stawów. Urządzenie może być również stosowane w procesie rehabilitacyjnym po udarze lub wylewie oraz przy schorzeniach układu nerwowego. Długość i częstotliwość terapii zależy od indywidualnych potrzeb. Do przeciwwskazań takiego rodzaju terapii należą nowotwory, uszkodzenia i choroby skóry, pierwszy trymestr ciąży oraz uczulenie na nikiel. Należy również pamiętać o zabezpieczeniu plastrem pieprzyków i brodawek przed zastosowaniem wałka z kolcami do masażu. Przy stosowaniu masażerów lub piłeczek wieloigłowych w gabinetach specjalistycznych nigdy nie można pomijać dokładnej dezynfekcji bezalkoholowym środkiem. W domu poleca się stosowanie wody, środka myjącego i suszenie suszarką, aby uniknąć korozji.  

Poznaj naszą ofertę uniwersalnych masażerów

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne i oryginalne masażery doktora Lyapko dostosowane do kompleksowego masażu różnych części ciała. Roller większego rozmiaru idealnie sprawdzi się do stymulowania większych powierzchni, takich jak: plecy, brzuch czy okolice pośladków. Piłeczki są niezwykle użyteczne w przypadku masażu rąk lub stóp. W ofercie sklepu znajdziesz również specjalne wałki stworzone do masażu twarzy, szyi i dekoltu. Wszystkie te produkty przy regularnym stosowaniu zapewniają wyjątkowe efekty dla zdrowia, urody i samopoczucia. Zapoznaj się z pełną ofertą naszego sklepu. Znajdziesz tutaj nie tylko sprzęt do masażu czy akupresury, ale również szeroki wybór wysokiej jakości suplementów diety, ziół, probiotyków, superfoodów, kosmetyków czy szeroko pojętych produktów domowych w przystępnej cenie. Nasz sklep internetowy pomoże Ci zadbać o Twoje zdrowie, wygląd i samopoczucie.